Małe lodówki - na co zwrócić uwagę?

Porady dotyczące zakupu małych lodówek

Zakup małej lodówki nie jest tak trudny, jak się wydaje. Oto kilka wskazówek dotyczących zakupu lodówki, która pasuje do Twojej przestrzeni. Najlepiej jest sprawdzić recenzje produktu, aby zobaczyć, co inni ludzie mają do powiedzenia. Należy również wybrać taką, która ma energooszczędne funkcje. Te, które mają energooszczędne funkcje są dobrym zakupem. Te cechy sprawiają, że lodówka jest łatwiejsza w obsłudze i pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

Przy zakupie małej lodówki sprawdź, jakiego rodzaju zamrażarki potrzebujesz. Zamrażarka ma swój własny zestaw funkcji. Zamrażarka jest w zestawie, a niektóre modele mają nawet wyjmowane półki i szufladę na chrupki. Możesz użyć mini lodówki, aby dodać dodatkową przestrzeń zamrażarki do swojej kuchni, a nawet do piwnicy. Jest to również dobre rozwiązanie do utrzymywania przekąsek i napojów w chłodzie w piwnicy lub pokoju zabaw. Ważne jest, aby pamiętać, że nie należy przechowywać żywności przez dłuższy czas w mini lodówkach.

Małe lodówki

Małe lodówki - o czym pamiętać?

Chociaż mini lodówka może pomieścić dużo jedzenia, najlepiej jest utrzymywać je w odpowiedniej temperaturze. Mniejsza lodówka z wysoką temperaturą zapobiegnie psuciu się żywności i pomoże Ci zaoszczędzić na energii elektrycznej. Małe lodówki są świetne do utrzymywania w chłodzie leków i produktów do makijażu. Jeśli jesteś studentem college'u, możesz kupić małą lodówkę do swojego pokoju w akademiku. Tylko upewnij się, że znajdziesz taką z zamrażarką i wysuwaną szufladą. Upewnij się również, że lodówka jest wystarczająco wysoka, aby zmieścić wysokie przedmioty.

Kupując małą lodówkę, należy wziąć pod uwagę wysokość pomieszczenia. Lodówka o standardowym rozmiarze ma głębokość od 30 do 36 cali i będzie wystawać 6 cali poza sąsiednie blaty. Typowy dom ma ponad 2 000 stóp kwadratowych, ale większość ludzi ma mniej niż 1 500 stóp kwadratowych przestrzeni w swojej przestrzeni życiowej. Oznacza to, że lodówka, która mieści się w Twojej przestrzeni, powinna mieć co najmniej 20 stóp sześciennych. Istnieją różne rozmiary lodówek, które pasują do każdego rozmiaru przestrzeni życiowej.

Ważne jest, aby sprawdzić temperaturę swojej małej lodówki. Niektóre modele wykorzystują płyn do schładzania zawartości, podczas gdy inne używają pompy lub wentylatora do utrzymania niskiej temperatury. W obu przypadkach należy utrzymywać pokrętło temperatury na odpowiednim ustawieniu, aby uniknąć przegrzania lub przechłodzenia. Jeśli używasz lodówki do celów krótkoterminowych, możesz rozważyć zakup termoelektrycznej mini lodówki. Te mini lodówki są zazwyczaj cichsze niż inne rodzaje lodówek.

Dla osób, które mają alergie pokarmowe, doskonałą opcją jest mini lodówka. Jest ona tej samej wysokości co typowy blat kuchenny, ale ma więcej miejsca do przechowywania wewnątrz. Te kompaktowe lodówki są świetną opcją zapasową podczas przerw w dostawie prądu i są wygodne do spożywania przekąsek w biegu. Doskonale sprawdzają się również w jaskiniach ludzkich lub garażach. Mogą pomieścić do 24 puszek i małych elementów żywności. Istnieje wiele innych zastosowań dla mini lodówki.

Mała lodówka - kto będzie z niej zadowolony?

Zakup małej lodówki do małej przestrzeni może być prosty. Możesz zacząć od rozważenia, co zwykle kupujesz. Możesz chcieć mini lodówkę z szufladą, która mieści piwo, lub taką ze szklanymi drzwiami do przechowywania produktów kosmetycznych. Możesz też kupić mini lodówkę w stylu retro, która zmieści się na łazienkowym blacie. W każdym przypadku należy rozważyć rodzaj przedmiotów, które będą przechowywane wewnątrz mini lodówki.

Wybierając mini lodówkę do swojej przestrzeni, pamiętaj, aby kupić taką z regulowanymi nóżkami. Do sprawdzenia, czy lodówka jest wypoziomowana, przyda się poziomica stolarska. Możesz również pobrać aplikację do poziomowania na swój smartfon. Wbudowana aplikacja Apple Measure ma również funkcję poziomu. Chociaż nie chcesz, aby lodówka była idealnie równa, chcesz, aby przechyliła się o kilka centymetrów do tyłu, aby zapobiec wyciekom wody.

Małe lodówki - plusy i minusy

Niezależnie od tego, czy szukasz lodówki, która zmieści się w malutkiej przestrzeni, czy też w większej, lodówka bez fuszerki może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i uzyskać lepszą lodówkę. Jeśli kupujesz małą lodówkę do pokoju dziecka, powinieneś zdecydować się na lodówkę retro, która nie będzie się źle starzeć. Jeśli jednak kupujesz ją do pokoju studenta college'u, lepszym rozwiązaniem może być lodówka Hello Kitty.

Kupując mini lodówkę online, pamiętaj o porównaniu cen. Ceny i specyfikacje techniczne różnych marek można znaleźć w Internecie. Co więcej, możesz również przeczytać opinie i oceny użytkowników przed dokonaniem zakupu. Wiele sklepów internetowych będzie oferować zniżki dla kupujących online. Jeśli kupujesz małą lodówkę do swojego pierwszego mieszkania, z czasem zaoszczędzisz sporo pieniędzy! Pamiętaj jednak, że zakup lodówki online może mieć pewne minusy. Może to być trudniejsze niż myślałeś, ale warto!